O firmie

Od 2006 roku specjalizujemy się w technologiach obróbki strumieniowo ściernej. Od początku naszej działalności założeniem była budowa kompleksowej oferty maszyn i mediów śrutowniczych, aby mieć możliwość doboru optymalnego rozwiązania. Własne laboratorium i pracowania pozwalają nam na praktyczną weryfikację założeń. Naszymi priorytetami jest zapewnienie powtarzalnej jakości, szybkości i ciągłości dostaw. Obsługujemy zarówno rzemieślników, warsztaty jak i zakłady z branż samochodowej, lotniczej, energetycznej oraz przemysłu ciężkiego.

Magazyny ze śrutem

Dostarczamy 4 rodzaje mediów śrutowniczych

We współpracy z wiodącymi producentami mediów (Swarovsky, Saint-Gobain, Hodge & Clemco) zapewniamy pełną ofertę mediów śrutowniczych wykonanych z czterech typów materiałów: media staliwne, staliwne nierdzewne, mineralne, plastikowe.

Nasza wiedza oraz długoletnie doświadczenie pozwalają nam na dobór najlepszego rozwiązania do danej aplikacji. Duży i nowoczesny magazyn pozwala na szybką realizację dostaw.

Zobacz media śrutowniczechevron_right

Kabiny śrutownicze Matt

Projektujemy i produkujemy maszyny śrutownicze

Przez cały czas działalności rozwijamy własną produkcję maszyn śruowniczych. Dostarczamy standardowe kabiny pneumatyczne serii MG oraz MI oraz śrutownice wirnikowe. Nasz zespół projektowy podejmuje się również opracowania i wykonania maszyn do specjalnych zastosowań (w tym do shot peeningu). Nasze maszyny doceniają odbiorcy z całej Europy.

Zobacz maszyny śrutowniczechevron_right

Laboratorium Matt

Prowadzimy badania wspólnie z Politechniką Warszawską

Współpracujemy z Zakładem Obróbek Wykańczających i Erozyjnych Politechniki Warszawskiej. Korzystając z wiedzy i doświadczenia oraz zaplecza badawczego najlepszej polskiej uczelni technicznej możemy prowadzić wspólne projekty badawcze i jednocześnie dzielić się wiedzą dotyczącą obróbki powierzchni ze studentami oraz szukać nowych dróg rozwoju.